2000

Pierwsze Mistrzostwo Polski

2007

2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Niemczech

2008

5 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie

2009

3 miejsce na Mistrzostwach Świata w Chorwacji

Nagrody i wyróżnienia

Kariera Artura Siódmiaka obfitowała w wiele spektakularnych sukcesów. Król Artur dostarczył nam wiele niezapomnianych emocji zdobywając liczne trofea zarówno grając w Reprezentacji Polski, jak również w klubach w całej Europie.

2 x Mistrzostwo Polski ( Wybrzeże Gdańsk)

2 miejsce Mistrzostwa Świata ( Niemcy 2007)

1 miejsce Supercup ( Niemcy 2007)

5 miejsce Igrzyska Olimpijskie( Pekin 2008)

3 miejsce Mistrzostwa Świata ( Chorwacja 2009)

2 miejsce Mistrzostw Świata 2007

2007 – Mistrzostwo Szwajcarii

2008 – Mistrzostwo Szwajcarii

2007 – Puchar Szwajcarii

2008 – Puchar Szwajcarii

2007 – Superpuchar Szwajcarii

Mockup Image

Po zakończeniu kariery

Po zakończeniu kariery sportowej, postanowił wykorzystać potencjał zdobyty na parkietach sportowych w Szwajcarii, Niemczech czy Francji. W 2012 założył "Akademię Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka" jest także fundatorem Fundacji Akademia Sportu, organizacje te z sukcesami promują piłkę ręczną w Polsce i za granicą. Fundacja Akademia Sportu, jest projektem wielowarstwowym. Obejmuje szeroko pojętą promocję aktywności fizycznej służącej poprawie jakości życia. Wiodącą dyscypliną jest piłka ręczna, która posiada ogromny potencjał promocyjny wypracowany poprzez osiągnięcia „Orłów Wenty”. Od 2014 roku Fundacja Akademia Sportu przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki realizuje projekt Akademia Małych Mistrzów. Projekt zakłada utworzenie 16 ośrodków szkoleniowych . Główną ideą jest popularyzacji piłki ręcznej wśród dzieci oraz wzbudzenie w nich zainteresowania i pasji do uprawiania sportu. Więcej informacji znajduje się na http://fundacjaakademiasportu.pl/amm. Artur aktywnie współpracuje także z organizacjami pozarządowymi, Fundacją „Żyć Z POMPĄ”, Fundacją Marcina Gortata „MG13” czy Polskim Stowarzyszeniem Sportu po Transplantacji. Zawodowo Artur związany jest z ogólnopolską stacją telewizyjną Polsat Sport, w której jest ekspertem piłki ręcznej, komentując najważniejsze mecze zarówno w lidze Polskiej, jak i ligach zagranicznych.

Współpraca

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Zaprosić na swój event, do swojej firmy? Masz pomysł na promocję sportu a w szczególności piłki ręcznej ?
Sprawdź szczegóły współpracy!